Kliknij po:

WIĘCEJ

Albex

Przy organizacji różnego rodzaju festynów, imprez masowych czy spotkań promocyjnych na większą skalę, niezwykle istotne okazują się detale, takie jak, chociażby odpowiednie zaplecze reklamowe. Firmy, chcące w profesjonalny i efektowny sposób prezentować swe usługi w trakcie tego typu wydarzeń, powinny pomyśleć o namiotach reklamowych.

Dzięki ustawieniu ich w widocznych miejscach, właściciele mogą mieć pewność, iż zostaną zauważeni i zapamiętani przez potencjalnych klientów. 

Produkcją takich właśnie namiotów, zajmuje się firma albex.pl. Może ona pochwalić się wieloma latami doświadczeń na rynku marketingowym. Dla swych nabywców, tworzy produkty idealne pod każdym względem.

Namioty, zamówione w tym właśnie miejscu, są zawsze dobrze dobrane kolorystycznie i pod względem rozmiarów. Często wybieranymi rodzajami, są namioty w kształcie iglo, tuby, czy też, nieco bardziej klasyczne, namioty zbudowane na czterech lub pięciu nogach.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Drukarnia Amicus

Wolbery, to rodzaj ruchomej, trójwymiarowej reklamy, mającej na celu przyciągnięcie wzroku każdego, kto znajdzie się w ich pobliżu. Mogą one przybierać rozmaite kształty, kolory i rozmiary. Wszystko zależy od charakteru i profilu firmy, jaką mają takowe promować.

Taką właśnie formę reklamy, można zamówić w profesjonalnej drukarni, amicus-druk.eu, która specjalizuje się w drukowaniu i projektowaniu materiałów na potrzeby marketingowe. Każdy nabywca, ma szansę przedyskutować szczegóły zlecenia z osobami, które są odpowiedzialne za efekt końcowy współpracy.

Oprócz wolberów, w drukarni można także kupić kiwaki do wolberów, które są nieodłącznym elementem tego typu reklamówek. Pracownicy firmy pomagają w doborze odpowiednich kiwaków do konkretnych materiałów. Dzięki temu, klienci nie muszą troszczyć się o to, czy wszystko będzie do siebie pasowało.

Kliknij po:

WIĘCEJ

DentiCo

W niektórych przypadkach zanim stomatolog przystąpi do wykonywania zabiegu, musi dokonać wnikliwej oceny stanu zęba i szczęki lub żuchwy, niezbędne jest więc zdjęcie rtg zęba. W Gdańsku znaleźć można gabinet dentystyczny DentiCo, który posiada na miejscu w pełni wyposażoną pracownię radiologiczną. Jest to bardzo dogodne dla jego pacjentów, gdyż nie trzeba tracić czasu na dotarcie do innego gabinetu oraz można przyspieszyć tempo leczenia.

W dodatku w miejscu tym korzysta się z nowoczesnego sprzętu radiologicznego, który pozwala na wykonywanie prześwietleń wysokiej jakości i nie wpływa negatywnie na stan pacjentów poddawanych temu zjawisku. Prześwietlenia są niezbędne w wielu przypadkach, na przykład przed leczeniem kanałowym czy gdy trzeba usunąć korzenie zęba, korzystanie z usług tej placówki może być więc wygodne.

Kliknij po:

WIĘCEJ

DYSTRYBUCJA POMORZE Janusz Wirkus

Samochód jest wizytówką każdej firmy niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje, dlatego przedsiębiorcy powinni zrobić wszystko, by prezentował się on nienagannie. Niestety zakup coraz to nowszych modeli bywa  nieopłacalny, a na dodatek pojazdy szybko tracą na wartości. Ponadto ich nabycie wiąże się z koniecznością poniesienia sporych wydatków, na co nie każdy może sobie pozwolić. Nic więc dziwnego, że wynajem aut dostawczych w Gdyni oferowany przez firmę Busz Winda, cieszy się coraz większym uznaniem.

Pojazdy dostawcze charakteryzują się większymi wymiarami w porównaniu do ich osobowych odpowiedników, przez co są w stanie przewieźć dużą liczbę osób jednocześnie. Sprawdzą się także podczas transportu różnego rodzaju towarów, mebli i sprzętów AGD, dlatego z ich dobrodziejstw korzystają chętnie przedstawiciele firm przeprowadzkowych. Na klientów wypożyczalni czekają nowoczesne modele pojazdów zachwycające komfortem użytkowania oraz eleganckim wyglądem, który nikogo nie pozostawia obojętnym.

Kliknij po:

WIĘCEJ

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Istnieje wiele powodów, dla których należy udać się do gabinetu stomatologicznego. Dentysta kojarzony jest z leczeniem zębów mających ubytki, jednak na tym zakres jego działań się  nie kończy. Zgłaszają się do niego osoby borykające się z nieprzyjemnym zapachem z ust. Nie zawsze jest on oznaką niewłaściwej higieny, gdyż niejednokrotnie sygnalizuje różnego rodzaju choroby. Zazwyczaj jest to grzybica lub rozwijająca się infekcja bakteryjna, taka jak zgorzel czy próchnica. Stomatolog pomoże także w przypadku zmian błon śluzowych znajdujących się w jamie ustnej od dłuższego czasu. Ranki lub plamki mogą być bowiem symptomem poważnej choroby, takiej jak nowotwór.

DentaClinic to gabinet zatrudniający specjalistę, jakim jest stomatolog w Gdańsku. Od lat leczy on zęby swoich klientów, wykorzystując do tego nowoczesne oraz niezawodne urządzenia Zgłaszają się do niego osoby z pękniętymi i złamanymi zębami, które każdorazowo wymagają leczenia stomatologicznego, ponieważ zwiększają ryzyko występowania próchnicy. Pomaga też kobietom w ciąży, które są szczególnie narażone na problemy z zębami.  

Kliknij po:

WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Rozwód jest trudnym czasem dla obu stron prowadzonego procesu sądowego, dlatego tak wiele osób korzysta z pomocy prawnej doświadczonej kancelarii. Na terenie Gdyni sprawy rozwodowe są świadczone przez jedną z lokalnych kancelarii, której szczegółowa oferta jest opisana na stronie internetowej tomasz-janik.pl. Adwokat może nie tylko pomóc w podziale majątku oraz ustaleniu warunków wspólnej opieki nad dziećmi, ale również uczestniczy w mediacjach między małżonkami i reprezentuje klientów podczas rozprawy w sądzie.

Adwokaci świadczą także kompleksową pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego i pracy. Pomagają również w odzyskaniu stosownego odszkodowania powypadkowego i oferują pomoc prawną dla właścicieli przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych i fundacji. Wszystkie szczegółowe informacje na temat prowadzonych spraw można znaleźć na stronie internetowej. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Uni-logistics Sp. z o.o.

Szybki i bezpieczny transport towarów jest istotny dla każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza działającego na rynku międzynarodowym, dlatego też warto podjąć współpracę z przedsiębiorstwem Uni-logistics. Oferta jest rozbudowana i różnorodna, dostosowana do potrzeb klientów funkcjonujących w rozmaitych branżach, również kosmetycznej, farmaceutycznej czy spożywczej.

Firma jest przygotowana na przewóz towarów w temperaturze kontrolowanej. Warto zaznaczyć, że podmiot uzyskał certyfikat IATA CEIV Pharma. Co więcej, przedsiębiorstwo wdrożyło także system HACCP oraz GDP, co gwarantuje bezpieczeństwo towarów. Naczepy są wyposażone w agregaty prądotwórcze. W przypadku transportu morskiego podmiot wypożycza specjalistyczne kontenery typu chłodnie. Ważną informacją dla części klientów może być fakt, że w ofercie znajduje się magazynowanie towarów (również wrażliwych). Firma dysponuje dwoma dużymi magazynami, gdzie poza składowaniem pracownicy mogą ładunki przepakować, umieścić na paletach czy dodać etykiety.

Kliknij po:

WIĘCEJ

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Firma HOSSA to renomowany trójmiejski deweloper, oferujący wachlarz mieszkań w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach – przede wszystkim w obrębie Gdańska, Gdyni oraz okolic. Osiedla są projektowane zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze. Cechuje je doskonała funkcjonalność, a także staranne wykonanie z najlepszych materiałów.

W ofercie znalazły się też mieszkania pod klucz, do których kupujący mogą wprowadzić się praktycznie od razu. Do wyboru są różne pakiety wykończeniowe, wyróżniające się odmiennymi detalami oraz cenami dopasowanymi do możliwości. Wystarczy zapoznać się z propozycjami.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Airmech

Firma Airmech od lat dostarcza swoim klientom najwyższej klasy części zamienne i wyposażenie do łodzi różnych producentów. Oferta jest różnorodna, dostosowana do potrzeb rozmaitych grup klientów.

Asortyment zawiera:

 • oświetlenie jachtowe LED (kabinowe, pokładowe, podwodne),

 • klimatyzację z funkcją chłodzenia i grzania,

 • odsalarki wody,

 • morskie oczyszczalnie ścieków,

 • systemy gaśnicze, detektory tlenku węgla i czujniki dymu,

 • systemy zasilania,

 • kotwice, łańcuchy kotwiczne, wciągarki i inny osprzęt żeglarski,

 • śruby napędowe,

 • sterowanie hydrauliczne i mechaniczne.

Warto również dodać, że firma świadczy usługi z zakresu projektowania i montażu systemów przeciwpożarowych, instalacji klimatyzacji czy układów wentylacyjnych. Co więcej, pracownicy mogą także zająć się konserwacją łodzi na zimę oraz profesjonalnym myciem i sprzątaniem jachtów przy użyciu wysokiej klasy środków chemicznych. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Scan Centre

Firma od dawna specjalizuje się we wspieraniu innych podmiotów w zakresie transformacji cyfrowej. Jedną z jej usług jest archiwizacja dokumentów pracowniczych, dzięki której istotne dane stają się bezpieczniejsze, a dostęp do nich jest możliwy z każdego komputera z dostępem do Internetu. Przedsiębiorstwo Scan Centre tworzy także specjalnie zabezpieczone bazy danych, chronione przed atakami ze strony hakerów.

Podmiot szybko wykonuje zlecenia ze względu na to, że dysponuje sprzętem do masowego skanowania. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie z uwagi na oczekiwania i możliwości budżetowe zamawiającego.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gabinet dentystyczny opisany na stronie internetowej pod adresem curodental.com oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy klienci mogą zdecydować się między innymi na:

 • przegląd jamy ustnej i diagnostykę przy wykorzystaniu tomografii komputerowej,
 • wypełnienia kompozytowe i leczenie kanałowe pod mikroskopem,
 • wybielanie zębów metodą nakładkową,
 • założenie stałego, metalowego lub kosmetycznego aparatu ortodontycznego,
 • wykonanie całkowitej protezy akrylowej,
 • zabieg higienizacyjny (usuwanie osadów, kamienia nazębnego i fluoryzację),
 • wszczepienie implantu zębowego i podniesienie dna zatoki,
 • chirurgiczne usuwanie zęba lub torbieli.

Dentysta w Gdańsku oferuje również korony porcelanowe na stopie metalu lub tlenku cyrkonu. Dzieci mogą skorzystać z wizyty adaptacyjnej, w której trakcie zapoznają się z gabinetem i pracą stomatologa. Celem wstępnego spotkania jest sprawienie, by maluch nie bał się leczenia i dbał o swoje ząbki, szczotkując je minimum dwa razy dziennie przez dwie minuty.