Kliknij po:

WIĘCEJ

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Drewniane podłogi są eleganckie i trwałe. Pasują zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju. Wśród różnych gatunków drzew, najpiękniej prezentuje się buk.

Deska bukowa charakteryzuje się niezwykłą kolorystyką oraz odpornością na ścieranie. Co więcej, buk jest również odporny na wysokie temperatury oraz zmienne warunki atmosferyczne, więc deski wykonane z tego drzewa mogą być wykorzystane również na tarasie.

Tartak Rybojady oferuje szeroki wybór desek podłogowych iglastych, liściastych oraz desek tarasowych ryflowanych. Klienci mogą wybrać różne gatunki drzew, takie jak olcha, buk, dąb czy sosna. W razie wątpliwości, pracownicy firmy chętnie doradzą i pomogą dobrać odpowiedni materiał.

Warto zaznaczyć, że tartak posiada certyfikat świadczący o prowadzeniu ekologicznej i odpowiedzialnej produkcji, która nie niszczy Polskiej przyrody.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Wszelkie produkty i półfabrykaty drewniane, które posłużą do budowy domu czy innych prac stolarskich warto zamawiać w tartaku. Gwarantuje to szybką realizację zlecenia i dobrą cenę materiałów.

Tartak Rybojady oferuje wysokiej jakości fryzy oraz listwy stelażowe. Dzięki zaawansowanej, nowoczesnej technologii, firma może dopasować zamówienie do indywidualnych potrzeb klienta. Dotyczy to zarówno przekrojów, jak i innych specyfikacji.

Listwy stelażowe są produkowane z drewna liściastego oraz iglastego, z suchego lub mokrego podkładu, więc każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Tartak gwarantuje szeroki wybór wzorów oraz możliwość realizacji nietypowych zleceń dla projektantów i architektów.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Warto wybrać tartak, który dba o klienta.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Hurtownia "DUŚKA"

Właściwa ekspozycja biżuterii w sklepie skutecznie przyciąga wzrok klientów i zachęca ich do zakupów. Dlatego warto zadbać, aby sprzedawane błyskotki prezentowały się jak najlepiej. W tym celu przydadzą się wysokiej jakości ekspozytory na biżuterię oferowane przez hurtownię Duśka w sklepie internetowym Manekiny.biz.pl.

Estetyczne wizualnie, a przy tym praktyczne szkatułki, pudełka i stojaki o różnych kształtach (m.in. kobieca głowa i dłoń), barwach i wymiarach pozwalają na znakomite zaprezentowanie biżuteryjnej oferty. Akcesoria te są wyłożone miękkim, puszystym aksamitem w kolorze czarnym lub szarym, który nadaje im wytwornego, eleganckiego wyglądu. Są wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu będą znakomicie spełniały swa zadanie przez bardzo długi czas. Sklep zapewnia szybką i bezpieczną dostawę zamówień.

Kliknij po:

WIĘCEJ

alleBHP

Wykonywanie obowiązków zawodowych może nieraz wiązać się z dużym ryzykiem. Każda osoba, która rozpoczyna pracę w przedsiębiorstwie, powinna odbyć odpowiednie szkolenie. Pracodawca powinien zadbać nie tylko o to, by regularnie wykonywane były szkolenia okresowe, ale również ocena ryzyka zawodowego została przygotowana w profesjonalny sposób.

Jeśli chcesz być przygotowanym na ewentualną wizytę inspektora pracy, warto, abyś zajrzał na allebhp.pl, gdzie masz szansę zapoznać się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm. Znajdziesz tam nie tylko instrukcje stanowiskowe i wzory dokumentów, ale również sprzęt przeciwpożarowy. Kupić tam można też znaki BHP, w tym nakazu, zakazu, informacyjne i ostrzegawcze. Pracownicy powinni mieć świadomość, na jakie zagrożenia siebie wystawiają, jeśli nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Pro-Eco Karolina Kasprzak

W sklepie z pościelą można zamówić produkty przeznaczone dla alergików. Sprawdzoną propozycją są wyroby z puchu gęsiego i wysokiej jakości bawełny, która przepuszcza powietrze. Całość zapewnia optymalne właściwości termoizolacyjne. Więcej informacji na temat oferowanych kołder i poduszek można znaleźć na stronie internetowej pod adresem poscielrodzinie.pl. Sprzedawca zapewnia sprawną dostawę zamówionego towaru pod wskazany adres i korzystne ceny. Warto śledzić regularnie organizowane przez niego promocje.

W katalogu dostępna jest między innymi kołdra z puchu gęsiego na sezon letni, która jest lekka i wygodna w użytkowaniu. Wsad nie wydziela zapachu, jest sprężysty i rozłożony w równomierny sposób. Kołdry sprzedawane są w różnych wymiarach, które są odpowiednie dla małych, średnich i dużych łóżek.

Kliknij po:

WIĘCEJ

DR.GASTRO Polska

Renomowana firma Doktor Gastro świadczy kompleksowe usługi z zakresu serwisowania sprzętu gastronomicznego dla właścicieli restauracji, kawiarni, barów, food trucków czy pizzerii. W ofercie znajduje się między innymi naprawa lodówek. Mieszkańcy województwa lubuskiego mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i poznać szczegóły (infolinia działa przez całą dobę, również w weekendy).

Fachowcy pracujący w serwisie korzystają z zaawansowanych narzędzi oraz mają dostęp do porządnych części zamiennych, co gwarantuje szybkie przeprowadzenie wszystkich napraw. Pracownicy serwisują sprzęt różnych producentów, między innymi Gorte, Hendi, Jura, Silanos, Mussana, MBM czy La Cimbali. Poza tym przedsiębiorstwo zajmuje się także recyklingiem zużytych urządzeń. Wszelkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej.

Kliknij po:

WIĘCEJ

LUG Light Factory SP. z o.o.

Firma LUG posiada silną pozycję międzynarodową jako podmiot projektujący i wytwarzający nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Dostępne w ofercie lampy i oprawy są wykorzystywane podczas urządzania domów jednorodzinnych, mieszkań i apartamentów, hoteli, restauracji czy obiektów handlowych. Zaawansowany park maszynowy pozwala na wytwarzanie lamp o różnym charakterze i złożonej specyfikacji technicznej. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na oczekiwania sporego grona klientów o bardzo odmiennych preferencjach w aspekcie estetyki, jak również kątów padania światła.

Do dyspozycji nabywców w Polsce i w wielu krajach świata są na przykład stylowe oprawy dekoracyjne. Doskonale łączą one wspaniałe walory w wymiarze funkcjonalności z wzornictwem wpisującym się w aktualne globalne trendy. Każdy z modeli powstaje z wyselekcjonowanych tworzyw, co przekłada się na trwałość przedmiotów. Użyte podzespoły elektryczne zapewniają z kolei stabilne i jasne światło przy ograniczonej konsumpcji energii elektrycznej.