Kliknij po:

WIĘCEJ

RYSOWNIA

Profesjonalny kurs rysunku we Wrocławiu prowadzony przez warsztat Rysownia skupia na zajęciach:

 • młodzież gimnazjalną,
 • młodzież licealną,
 • dorosłych,
 • osoby przygotowujące się do egzaminu wstępnego do uczelni wyższych,
 • pasjonatów rysunku.

Nie musisz być wybitnie uzdolniony, aby zapisać się na zajęcia prowadzone przez doświadczonych artystów z ogromnym talentem plastycznym, chcącym przekazać swoją wiedzę kursantom.

Po zakończeniu każdorazowych zajęć, które trwają minimum 4 godziny, kursant jest zobowiązany do wykonywania prac w domu, przez co może doskonalić swoje umiejętności rysunku. Warto jest regularnie odwiedzać pracownię i regularnie sprawdzać swoją wiedzę. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że nie powiela się błędów, a sztuka rysunku jest prawidłowo przyswajana. Zapraszamy do zapisów na nowy rok.

Kliknij po:

WIĘCEJ

JN Projekt

Chcąc nabyć doskonałe platformy transportowe, warto zaopatrzyć się u renomowanego producenta. Bez wątpienia jest nim JN Projekt - firma która swoją ofertę prezentuje na stronie internetowej: jnprojekt.pl. W asortymencie tego producenta odnaleźć można platformy szynowe, które dedykowane są wielkogabarytowym i ciężkim ładunkom. Dostępne są także platformy samojezdne, o zróżnicowanym typie napędu, a więc:

 • elektrycznym,
 • hydraulicznym,
 • pneumatycznym,
 • spalinowym.

Wysoka jakość sprzedawanych platform determinuje satysfakcję z zakupów, sprzyja również podnoszeniu renomy firmy. Nieustannie zjednuje sobie ona zadowolonych klientów, dlatego jej popularność rośnie. Bez wątpienia warto jej zaufać i u niej właśnie nabyć urządzenia i maszyny transportowe oraz dźwignicowe dla swojej działalności produkcyjnej lub magazynowej.

Kliknij po:

WIĘCEJ

DetoksVIP

Nałóg potrafi zmienić życie ludzi w sposób radykalny i nigdy nie jest to zmiana na lepsze. DetoksVip jest szansą na całkowitą odmianę losu, ponieważ odpowiednio dobrana i prowadzona terapia jest w stanie rozwiązać wiele problemów związanych z uzależnieniem – zarówno od narkotyków, jak i alkoholu. Należy jednak wyrazić wolę walki o te pozytywne zmiany. Pomogą w tym doskonale przygotowani specjaliści w tym zakresie.

Trzeba postawić na miejsce, w jakim prowadzone terapie są skuteczne, a ich atmosfera jest pozytywna. Ośrodek leczenia uzależnień we Wrocławiu dba o to, aby osoby poddające się leczeniu mogły poczuć się jak w domu. To ogromna pomoc w kontekście adaptacji do realiów terapii, z czym bywają spore problemy. W tym przypadku nie trzeba się o to martwić, albowiem przedstawiane miejsce potrafi zapewnić pacjentom optymalne warunki.

Kliknij po:

WIĘCEJ

RC2000 Ewa Osypowicz

Firma rc2000.net.pl to serwis laptopów z Poznania, który na co dzień zajmuje się wieloma kwestiami związanymi z laptopami i komputerami. Dane przedsiębiorstwo świadczy usługi, które zachwalają klienci w różnym wieku i wymaganiach. Warto zatem mieć pod ręką numer do pracowników firmy, aby w razie awarii czy konieczności szybkiego działania, skontaktować się z polecanymi przez wielu specjalistami. 

Dany serwis prócz typowych usług naprawczych świadczy również usługi skupu oraz sprzedaży laptopów, jak i akcesoriów komputerowych. Co ważne, w firmie zatrudnieni są pasjonaci komputerów, którzy znają się na nich, jak nikt inny. Przekonaj się o tym sam, powierzając w ich ręce swój zepsuty sprzęt lub zlecając im przywrócenie danych z dysku, które niedawno straciłeś. Nie szukaj konkurencji, gdy specjalistów masz już pod ręką. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

HEWEA sp. z o. o.

Jednym z wielu produktów, jakie z powodzeniem nabyć można za pośrednictwem firmy o nazwie HEWEA, jest sterownik pneumatyczny. Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie w wielu różnych dziedzinach przemysłu, na przykład górnictwie, lotnictwie, rolnictwie czy budownictwie. Wpływa on znacząco na pracę różnego rodzaju maszyn, zatem jest całkowicie niezbędnym elementem.

Firma proponuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów - dostępne są one dodatkowo w naprawdę przystępnych cenach, zatem inwestycja taka nie jest zbyt dużym obciążeniem. 

Zamówienia na wybrane przez siebie produkty wszyscy zainteresowani składać mogą za pośrednictwem strony internetowej - wystarczy udać się bezpośrednio pod adres hydromech.eu. Tam dostępne są również szczegółowe dane kontaktowe do przedstawicieli firmy. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Olimp24 Rafał Klimek

Jeżeli Twoje dziecko zbyt wiele czasu poświęca na zabawę przy komputerze albo dużo godzin spędza przed telewizorem lub tabletem, pomyśl o zorganizowaniu mu czasu wolnego. Dobrym pomysłem będzie zapisanie go na zajęcia dodatkowe, np. na pływanie we Wrocławiu lub w Wałbrzychu. W miejscowościach tych działa szkoła, która swoją ofertę w przejrzysty sposób przedstawiła na olimp24.com. Na stronie tej znajduje się m.in. cennik kursu, jak również adresy obiektów, w których odbywają się zajęcia.

Doświadczeni, wykwalifikowani i posiadający odpowiednie podejście do uczestników instruktorzy przekażą Twojemu dziecku wiedzę z zakresu pływania oraz nurkowania. Jeżeli chcesz maksymalnie wykorzystać czas, który Twoja pociecha spędzi na basenie, wybierz zajęcia, podczas których Twoja córka lub syn nauczy się nie tylko pływać, ale też podszkoli język angielski (szczegóły dostępne na powyższej stronie internetowej).

Kliknij po:

WIĘCEJ

produktyreklamowe.com.pl

W dzisiejszych czasach reklama podświetlana jest coraz bardziej doceniana przez osoby chcące wyróżniać się z tłumu. Nic więc dziwnego, że na rynku znajduje się wiele firm oferujących wysokiej jakości reklamy świetlne. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo dostępne na stronie produktyreklamowe.com.pl. Klienci mogą liczyć na solidne nośniki, którym niestraszne są opady deszczu, opady śniegu, silny wiatr oraz inne zjawiska atmosferyczne. Podświetlana reklama ma wiele zalet, a na uwagę zasługuje tu doskonała widoczność z dużej odległości. Na jej powierzchni umieszcza się najczęściej nazwę firmy, ofertę lub aktualne promocje.

Dużą popularnością cieszą się kasetony wykorzystywane nie tylko przez duże korporacje, ale i nieco mniejsze przedsiębiorstwa reklamujące się na miejscowych rynkach. Zostały one wyposażone w praktyczne i niezawodne oświetlenie LED mogące świecić nawet przez 40 000 godzin. Rozwiązanie to uznawane jest za ekologiczne, ponieważ zużyte świetlówki poddawane są procesowi recyklingu, a na dodatek podczas pracy nie emitują dużych ilości ciepła.

Kliknij po:

WIĘCEJ

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiele osób, które zdecydowały się zmienić swój styl życia, zaczęły uczęszczać na siłownie i zdrowo się odżywiać, borykają się z tym samym problemem, mianowicie zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej. Niestety, ale wypracowane mięśnie nie będą widoczne pod grubą warstwą tłuszczu. Jak sobie z tym poradzić?

Jednym ze sposobów jest, poza oczywiście zmianą nawyków żywieniowych, skorzystanie z profesjonalnych spalaczy tłuszczu. Produkty tego typu ułatwiają trawienie i wyzwalają produkcję ciepła w organizmie, co jest ważne podczas odchudzania.

Dobrej jakości spalacze tłuszczu można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego Blade Series. Osoby zainteresowane mogą sprawdzić szczegóły oferty w tym miejscu: https://blade-supplements.com/pol_m_KATEGORIE_SPALACZE-TLUSZCZU-330.html.

Warto wybrać sklep, który cieszy się dobrą opinią i zaufaniem wśród klientów. Z pewnością każdy będzie zadowolony z jakości produktów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Zdzisław Budny C-BIT BIS

Monitory do komputera mają najróżniejsze specyfikacje, matryce, wyjścia, które pozwalają na odpowiednią współpracę z laptopem czy komputerem stacjonarnym. W sklepach komputerowych monitory potrafią być bardzo drogie, szczególnie gdy chce się znaleźć w ich specyfikacjach nowoczesnych rozwiązań. Dlatego C-Bit Bis OnLine przygotował propozycję sprzedażową dedykowaną każdej zainteresowanej osobie tańszymi produktami.

Monitory poleasingowe w Warszawie dedykowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Monitory używane idealnie sprawdzą się w przypadku biura, kafejek internetowych, lokali dla geeków, jak i wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby wydawania dużych sum pieniędzy na nowy sprzęt. Oferta na stronie internetowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto już dziś zapoznać z ograniczoną propozycją pośród promocyjnych modeli.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Flame

Każda pani domu wie, że jednym z najtrudniejszych zadań jeśli chodzi o porządki domowe jest wyczyszczenie dywanu. Z tego powodu nawet (a także obowiązującej mody) wiele osób rezygnuje z posiadania w domu takich elementów, jednak nie da się ukryć, że dodają one pomieszczeniom przytulności, a także zapewniają przyjemne ciepło podczas chodzenia po podłodze, zwłaszcza boso. Z dywanu wcale nie trzeba rezygnować, nawet gdy komuś szczególnie zależy na czystości i boi się drobnoustrojów oraz alergenów. Zawsze bowiem można skorzystać z profesjonalnych usług obejmujących pranie dywanów. Cennik poznańskiej firmy Flame zdecydowanie do tego zachęca.

Takie usługi są niezwykle skuteczne. Dają oczywiście o wiele lepsze efekty niż samodzielne wysiłki, gdyż pracownicy firmy sprzątającej wykorzystują do tego zadania specjalistyczne środki i akcesoria, jakich większość osób nie posiada w swych domach. Doskonałe skutki daje na przykład zastosowanie odkurzacza piorącego, który skutecznie usuwa zabrudzenia, a jednocześnie nie szkodzi nawet bardzo delikatnym powierzchniom.

Kliknij po:

WIĘCEJ

FHU GAMBIA

Firma Gambia na swojej stronie internetowej zamieściła szczegółowe informacje dotyczące materiałów technicznych w przystępnych cenach. Wałki poliamidowe to tworzywa konstrukcyjne, które wykorzystuje się w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Często osiągają długość jednego metra. Dla wymagających zleceniodawców można przygotować wałki o nietypowych średnicach. Wtedy będzie się miało 100% pewności dopasowania produktu do potrzeb.

Po złożeniu zamówienia konsultant dopyta o wszystkie szczegóły, dzięki czemu będzie miało się gwarancję kompletnego zamówienia. Oprócz wałków zleca się również dowóz płyt i tulei poliamidowych w przystępnej cenie. Warto skontaktować się z działem zamówień w celach dopytania o szeroki wybór artykułów i dostawy ich pod podany adres. Wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić na numer obsługi klienta.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Ślusarstwo-Tokarstwo Ewa Sitkowska

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem obrobka-skrawaniem.sitkowscy.pl można zapoznać się z profesjonalnym usługami dolnośląskiego zakładu ślusarskiego, który jest znany i ceniony przez przedsiębiorców z całego kraju. Firma działa na terenie Wrocławia, gdzie realizowana jest obróbka skrawaniem CNC - to niezwykle precyzyjna metoda wykorzystująca nowoczesne technologie oraz innowacyjne maszyny. 

Na stronie internetowej zakładu dostępne są zdjęcia zrealizowanych projektów dla przedstawicieli różnych sektorów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wyposażeniu, firma jest w stanie wykonać niemal każdy rozmiar i kształt, zachowując najwyższe standardy jakości. Wszystko oczywiście w przystępnych cenach oraz gwarancją indywidualnego podejścia do klienta. W zakładzie realizowane są zarówno zlecenia hurtowe, jak również detaliczne.

Kliknij po:

WIĘCEJ

F.H.U AKA Ewelina Brach

Deszczówka to woda, która z powodzeniem może zostać wykorzystana do podlewania trawników czy roślin. Warto zatem inwestować w zbiorniki na wodę deszczową, które stworzone są z najlepszej jakości materiałów, ale i do tego dopasowane są swoją pojemnością do potrzeb małych i dużych obszarów. A znaleźć je można w ofercie sklepu internetowego deszczowka24.pl!

To tam czekają na zainteresowanych produkty umożliwiające pożytkowanie deszczówki. Co ważne, w asortymencie znajduje się naprawdę wiele zbiorników o różnych pojemnościach, przez co wiele osób ma problem z zakupem - dośiwadczone grono pracowników, chętnie wspiera podczas zakupów, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości. Warto także podkreślić, że ceny za produkty odznaczające się wytrzymałością i użytecznością są niskie i do tego niezwykle konkurencyjne względem rynku. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

GreenTech

Odpady przemysłowe, jak sama nazwa sugeruje, powstają w zakładach przemysłowych. Ich odbiór można zlecić firmie GreenTech, której usługi polecane są przez wielu klientów. Przedsiębiorstwo posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności, co oznacza, że funkcjonuje w pełni legalnie. Jego pracownicy są doskonale przygotowani do każdego zlecenia. Na co dzień transportują materiały uznawane za niebezpieczne oraz surowce sypkie, których samodzielny wywóz mógłby sprawiać problemy.

Kontaktują się z nimi osoby z zalegającym drobnoziarnistym pyłem, gruzem oraz innymi materiałami. Firma znajduje się w Legnicy, a odpady, jakie zabiera, trafiają do punktów recyklingowych, w których, jeżeli istnieje taka możliwość, są przetwarzane i wtórnie wykorzystywane. Rozwiązanie to jest ekologiczne i bezpieczne, niezależnie od tego, czy transportowane są odpady papierowe, drewniane, plastikowe czy metalowe.

Kliknij po:

WIĘCEJ

GEO&BUD

Na terenie województwa dolnośląskiego działa znana i ceniona na rynku marka GEO & BUD, która przez lata działalności zyskała sobie grono zadowolonych i oddanych klientów. Główną specjalizacją firmy z Wrocławia jest geologia oraz geotechnika. Przedsiębiorstwo stale się rozwija, aby móc zaoferować klientom najwyższy poziom realizowanych prac - wykonywanych zgodnie z obowiązującymi standardami (w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej). 

Wrocławscy geolodzy dysponują także nowoczesnym sprzętem wiertniczo - badawczym, dzięki czemu prowadzone pomiary są niezwykle precyzyjne, a klient może liczyć na krótki czas realizowanych zleceń. Oferta dotyczy m.in. ustalania warunków geotechnicznych i hydrogeologicznych podłoża, badania gruntów, wód i nasypów budowlanych, a także wykonywanie nadzorów geotechnicznych i badań laboratoryjnych.

Kliknij po:

WIĘCEJ

PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.

Uroczysty obiad smakuje jeszcze lepiej, gdy jest spożywany z oryginalnych i ozdobnych naczyń, na przykład tradycyjnych talerzy bolesławieckich. Są one wytwarzane od pokoleń, a obecnie zajmuje się tym przedsiębiorstwo o nazwie Ceramika Artystyczna WIZA. Oferuje ono m.in. pełne komplety obiadowe przeznaczone np. na rodzinne spotkania. Poszczególne elementy wykonywane są z wysokojakościowej i wypalanej w bardzo wysokiej temperaturze gliny. Naniesione zdobienia są z kolei pokrywane warstwą szkliwa. Dzięki temu możliwe jest używanie ich w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

Charakterystyczny i ludowy, ale też czysto artystyczny design to coś, z czego słynie jedynie ceramika z Bolesławca. Wspomniane zestawy obiadowe, oprócz płytkich i głębokich talerzy, składają się też (w zależności od propozycji) z półmisków, talerzyków na przystawki, pojemników na przyprawy, sosjerek itp.

Kliknij po:

WIĘCEJ

AGROWIEC

Asortyment znakomitych opon rolniczych czeka na klientów polecanej firmy. Dysponuje ona świetnymi rozwiązaniami w postaci ogumienia do ciągników, przyczep oraz kombajnów. W sprzedaży jest chociażby standardowa opona rolnicza o średnicy 20 cali, która pasuje do różnych modeli maszyn wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych. Komplet jest przystosowany do eksploatacji przy różnej pogodzie i do jazdy na różnych typach nawierzchni, z szutrową i polną włącznie.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup ogumienia przez internet, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Trzeba tylko zajrzeć na agroopony.eu, aby zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami. Bazują one na najnowszych osiągnięciach techniki, co sprawia, że każda z opon zda egzamin w praktyce. Do dyspozycji nabywców są zestawy czołowych światowych marek, takich jak Bridgestone czy Dayton.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.

Szeroki zakres świadczeń, jaki podejmują w swojej codziennej pracy osoby stanowiące kadrę firmy Zameh Sp. z o.o., to wsparcie technologiczne polecane przedsiębiorstwom, na których terenie wymagane jest zastosowanie odpowiednio obrobionego surowca o dużej twardości. Pracownicy wspomnianego realizatora to doświadczeni specjaliści, dla których nie ma taki zakres świadczeń, jak obróbka CNC (w tym aluminium, stali, mosiądzu, brąz), nie ma żadnych tajemnic.

Wszystkie czynności wykonywane podczas realizacji każdego zamówienia odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Komputeryzacja procesu to świadomy zabieg, zastosowany przez władze firmy. Dzięki niemu wykonawca może zaproponować klientowi wyższą jakość gotowego wyrobu oraz perfekcyjne odwzorowanie prototypu. Dodatkowym atutem w taki sposób prowadzonej działalności jest skrócenie czasu przeprowadzenia usługi oraz zniwelowanie strat materiałowych. Dostawca jest w stanie zaproponować wtedy niższą cenę za daną usługę, stając się tym samym bardziej konkurencyjny na runku.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

Zadbane brwi zdecydowanie mają wpływ na całość makijażu oraz na wygląd, dlatego w ofercie profesjonalnej kosmetyczki nie mogło zabraknąć usług pielęgnujący ten właśnie obszar. Zagęszczanie brwi we Wrocławiu to najlepsze rozwiązanie dla pań, które narzekają na to, iż ich brwi są mało wyraźne i mało gęste, przez co trudno jest wykonać udany makijaż twarzy. 

Na stronie internetowej kamilamazurek.pl znajdują się szczegóły dotyczące poszczególnych technik, za pomocą których profesjonalistka zadba o piękne brwi swojej klientki. W tej kwestii ważne jest indywidualne podejście do klientki i dobór odpowiedniej metody.

Kliknij po:

WIĘCEJ

KLIMATEST

Specjalistyczny asortyment, jaki mogą zaproponować swojemu klientowi pracownicy firmy, która przedstawia się na stronie internetowej klimatest.eu, jest polecany przedsiębiorstwom produkcyjnym poszukującym nowoczesnych, dających gwarancję skuteczności rozwiązań. Realizator, starając się odpowiadać na potrzeby odbiorcy biznesowego, stale uzupełnia listę sprzedażową o nowe, wielofunkcyjne lub przeznaczone do wykonywania pojedynczych, powtarzalnych czynności elementy, które oprócz przydatności cechuje także trwałość i precyzja działania. 

Dostawca zajmuje się dystrybucją sprzętu, który można z łatwością i w krótkim czasie dopasować do wymagań klienta poprzez odpowiedni dobór ustawień i poszczególnych parametrów użytkowych. Aby ułatwić sobie ten proces, kupujący może skorzystać z profesjonalnego wsparcia przy instalacji nabytku i przy pierwszym jego uruchomieniu. Przy zakupie takich technologii, jak komora klimatyczna, cena ustalana jest indywidualnie. Firma świadczy też usługi serwisowe i naprawcze. 

Kliknij po:

WIĘCEJ

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Wybierając się do zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych czy turystycznych i poszukując wygodnego transportu, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa przewozowego ze strony busyspeedygonzales.pl. Ma ono stosowne pozwolenia na tego rodzaju działalność i oferuje wygodny bus do Niemiec m.in. z opolskiego. Gwarantuje kameralną atmosferę i komfort podróżowania w nowoczesnych, doskonale wyposażonych pojazdach.

Stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego każdy pasażer może liczyć na odbiór spod wskazanego adresu i dowóz na miejsce przeznaczenia. Auta wyposażone są w:

 • klimatyzację,
 • rozkładane fotele,
 • indywidualne oświetlenie,
 • przyciemniane szyby,
 • monitory LCD.

Mają też zamontowane niezbędne systemy bezpieczeństwa. Pragnąc skorzystać z usług tej firmy, wystarczy zarezerwować bilety np. SMS-em.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Fabryka Neonów

Decydując się na zamówienie neonów oferowanych na fabrykaneonow.pl, można oczekiwać wysokiej jakości produktów. Sprawdzeni fachowcy zapewniają artykuły idealnie dopasowane do potrzeb. Możliwości jest wystarczająco dużo, w tym napisy, symbole z ledowym podświetleniem o różnej kolorystyce. Tego rodzaju produkty znakomicie sprawdzają się w przypadku obiektów komercyjnych, handlowych czy usługowych. Mogą spełniać funkcje reklamowe albo informacyjne. Na pewno zwracają uwagę przechodniów, potencjalnych klientów.

Dostępne są produkty według gotowych wzorów, ale także neony na zamówienie. Producent jest w stanie wykonać elementy o bardzo różnorodnych kształtach. Wystarczy dostarczyć projekt, a doświadczeni eksperci mogą go zrealizować w określonym terminie. Oferowane elementy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz odpornością na różnorodne czynniki. Dzięki temu bez obaw mogą być stosowane na zewnątrz, nawet jeśli są narażone na wpływ wilgoci, mrozu czy promieniowania UV.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Czujniki-Poziomu.pl

Opisywana firma od wielu lat specjalizuje się w rozpowszechnianiu różnego rodzaju czujników i mierników. Zamówienia można składać przez portal internetowy czujniki-poziomu.pl. Wieloletnia praktyka gwarantuje błyskawiczne tempo realizacji każdego zlecenia z zachowaniem bardzo wysokiego standardu obsługi. Ugruntowana pozycja w branży pozwala na kształtowanie konkurencyjnych cen, które są bardzo atrakcyjne.

Miarodajna kontrola poziomu cieczy może być zapewniona dzięki proponowanym urządzeniom. Zostały one wyprodukowane z materiałów o zwiększonej wytrzymałości i bardzo długim czasie eksploatacji. Niewątpliwą zaletą jest łatwy serwis i codzienne utrzymanie. Zdjęcia poglądowe i szczegółowe opisy techniczne znajdują się na stronie www i w mediach społecznościowych. Jeśli masz pytania, zadzwoń na infolinię.

Kliknij po:

WIĘCEJ

HEDAN

Firma Hedan to renomowany dystrybutor rozwiązań z obszaru branży łożyskowej, techniki przemieszczeń liniowych oraz przenoszenia napędu. Stawia na surowe kryteria selekcji asortymentu i dostawców, dzięki czemu potrafi w pełni odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i funkcjonalności. Do tego dochodzi indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę niezależnie od skali współpracy.

Katalog produktowy jest rozbudowany. Czekają w nim między innymi tulejki ślizgowe w wielu wariantach. Są to wysokiej klasy elementy, dzięki którym możliwy jest ruch względny między dwoma powierzchniami. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, motoryzacji, a także maszynach rolniczych. Wysokogatunkowe materiały wykorzystane w procesie produkcyjnym zapewniają podwyższoną odporność na wpływ czynników zewnętrznych, a tym samym niezawodną eksploatację przy zachowaniu całej oczekiwanej funkcjonalności w wymagającym środowisku.

Kliknij po:

WIĘCEJ

IMC Centrum Zdrowia

Na stronie dolnośląskiego centrum zdrowia można zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług świadczonych w gabinecie. Pacjenci mogą zapisać się na wybraną konsultację medyczną lub dietetyczną, sesję psychologiczną lub zabieg medycyny chińskiej. We Wrocławiu prowadzona jest również terapia czaszkow-krzyżowa, osteopatia oraz drenaż limfatyczny wykonywany przez doświadczonych fizjoterapeutów. Pacjenci mogą poddać się następującym zabiegom i terapiom:

 • hipertermia ogólnoustrojowa,
 • ozonoterapia,
 • wlewy witaminowe,
 • akupunktura,
 • terapia bańką chińską,
 • masaż próżniowy,
 • masaże ajurwedyjskie.

Na stronie centrumimc.pl zaprezentowano szczegółową ofertę, obejmującą także zajęcia grupowe z jogi, thai chi oraz medytacji czy programy pobytowe (regeneracja systemu nerwowego, holistyczne wakacje dla zdrowia, meditation retreat, odchudzający holistyczny detoks). Wsparcie psychologiczne jest z kolei udzielane poprzez udział w sesjach dotyczących m.in. uwalniania gniewu, nauki świadomego oddychania czy ćwiczeń relaksacyjnych.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.

Na stronie singularis.com.pl przedstawiono ofertę amerykańskiego producenta naturalnych suplementów diety. Wszystkie proponowane produkty są poddawane szczegółowej analizie jakościowej oraz przechodzą badania potwierdzające skuteczność wykorzystywanych substancji. Klienci znajdą w asortymencie preparaty do stosowania przy problemach z pamięcią i koncentracją, układem pokarmowym i moczowym, obniżoną odpornością, a także podczas odchudzania i w okresie ciąży. Ponadto część wyrobów jest przeznaczona dla sportowców.

Cała oferta została podzielona według następujących kategorii:

 • algi morskie (Spirulina Powder, Tokotrienole, Chlorella Powder),
 • elektrolity (liofilizowana woda kokosowa),
 • minerały (m.in. Bioperina Forte, Młody Jęczmień, Selen Forte),
 • probiotyki (Probiotic IBS, Probiotic Shield, Synbiotic Żurawina),
 • trany (olej z kryla antarktycznego, tran z Sardeli Peruwiańskich, wiesiołek GLA-LA),
 • witaminy (D3 Forte 5000 IU, Biotyna Forte, Acerola Organic Forte, Calcium naturalny wapń ze skorupek jaj kurzych).

Kliknij po:

WIĘCEJ

best-cs.pl

W każdym lokalu gastronomicznym powinno się znaleźć urządzenie do parzenia kawy, dlatego firma Best CS zgromadziła najlepszy sprzęt dla gastronomii w konkurencyjnej cenie. Kieruje swoją ofertę do każdego, komu zależy, aby jego goście zawsze mogli otrzymać najlepszy, aromatyczny napój. Poleca wysokiej jakości, automatyczne ekspresy do kawy marki Franke.

Te szwajcarskie urządzenia są nie tylko niezawodne, ale też niezwykle efektowne wizualnie. Z pewnością każdy klient zwróci na nie uwagę i zapragnie skosztować parzonej przez nie kawy. Przedsiębiorstwo zapewnia nabywcom profesjonalny serwis tych ekspresów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

London School of English Wrocław sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to działa w branży edukacyjnej. Jest to szkoła języków obcych dla dzieci we Wrocławiu, które ma wiele do zaproponowania rodzicom poszukujących zajęć z angielskiego dla swoich pociech. Z usług London School of English skorzystać mogą również dorośli pragnący rozwijać swoje kompetencje językowe oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które chcą zorganizować kurs językowy dla swoich pracowników.

Współpraca z podmiotem stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób, które planują międzynarodowe przedsięwzięcia:

 • edukacyjne,
 • biznesowe,
 • zawodowe.

Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny.