Opis

Firma LUG posiada silną pozycję międzynarodową jako podmiot projektujący i wytwarzający nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Dostępne w ofercie lampy i oprawy są wykorzystywane podczas urządzania domów jednorodzinnych, mieszkań i apartamentów, hoteli, restauracji czy obiektów handlowych. Zaawansowany park maszynowy pozwala na wytwarzanie lamp o różnym charakterze i złożonej specyfikacji technicznej. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na oczekiwania sporego grona klientów o bardzo odmiennych preferencjach w aspekcie estetyki, jak również kątów padania światła.

Do dyspozycji nabywców w Polsce i w wielu krajach świata są na przykład stylowe oprawy dekoracyjne. Doskonale łączą one wspaniałe walory w wymiarze funkcjonalności z wzornictwem wpisującym się w aktualne globalne trendy. Każdy z modeli powstaje z wyselekcjonowanych tworzyw, co przekłada się na trwałość przedmiotów. Użyte podzespoły elektryczne zapewniają z kolei stabilne i jasne światło przy ograniczonej konsumpcji energii elektrycznej.

Data dodania: 13-12-2023DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne W Okolicy:

Kliknij po:

WIĘCEJ

alleBHP

Wykonywanie obowiązków zawodowych może nieraz wiązać się z dużym ryzykiem. Każda osoba, która rozpoczyna pracę w przedsiębiorstwie, powinna odbyć odpowiednie szkolenie. Pracodawca powinien zadbać nie tylko o to, by regularnie wykonywane były szkolenia okresowe, ale również ocena ryzyka zawodowego została przygotowana w profesjonalny sposób.

Jeśli chcesz być przygotowanym na ewentualną wizytę inspektora pracy, warto, abyś zajrzał na allebhp.pl, gdzie masz szansę zapoznać się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm. Znajdziesz tam nie tylko instrukcje stanowiskowe i wzory dokumentów, ale również sprzęt przeciwpożarowy. Kupić tam można też znaki BHP, w tym nakazu, zakazu, informacyjne i ostrzegawcze. Pracownicy powinni mieć świadomość, na jakie zagrożenia siebie wystawiają, jeśli nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Hurtownia "DUŚKA"

Właściwa ekspozycja biżuterii w sklepie skutecznie przyciąga wzrok klientów i zachęca ich do zakupów. Dlatego warto zadbać, aby sprzedawane błyskotki prezentowały się jak najlepiej. W tym celu przydadzą się wysokiej jakości ekspozytory na biżuterię oferowane przez hurtownię Duśka w sklepie internetowym Manekiny.biz.pl.

Estetyczne wizualnie, a przy tym praktyczne szkatułki, pudełka i stojaki o różnych kształtach (m.in. kobieca głowa i dłoń), barwach i wymiarach pozwalają na znakomite zaprezentowanie biżuteryjnej oferty. Akcesoria te są wyłożone miękkim, puszystym aksamitem w kolorze czarnym lub szarym, który nadaje im wytwornego, eleganckiego wyglądu. Są wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu będą znakomicie spełniały swa zadanie przez bardzo długi czas. Sklep zapewnia szybką i bezpieczną dostawę zamówień.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Drewniane podłogi są eleganckie i trwałe. Pasują zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju. Wśród różnych gatunków drzew, najpiękniej prezentuje się buk.

Deska bukowa charakteryzuje się niezwykłą kolorystyką oraz odpornością na ścieranie. Co więcej, buk jest również odporny na wysokie temperatury oraz zmienne warunki atmosferyczne, więc deski wykonane z tego drzewa mogą być wykorzystane również na tarasie.

Tartak Rybojady oferuje szeroki wybór desek podłogowych iglastych, liściastych oraz desek tarasowych ryflowanych. Klienci mogą wybrać różne gatunki drzew, takie jak olcha, buk, dąb czy sosna. W razie wątpliwości, pracownicy firmy chętnie doradzą i pomogą dobrać odpowiedni materiał.

Warto zaznaczyć, że tartak posiada certyfikat świadczący o prowadzeniu ekologicznej i odpowiedzialnej produkcji, która nie niszczy Polskiej przyrody.