Opis

Ładnie utrzymany ogród z pięknie i równo przyciętą trawą to chluba każdego właściciela, dlatego bardzo istotny jest wybór kosiarki, która sprosta takim wymaganiom. Z precyzji koszenia, niezawodności i długiej żywotności słyną kosiarki niemieckiego projektu i austriackiego wykonania, wśród których wyróżnić można trzy serie:

  • Al-ko Classic,
  • Al-ko Highline,
  • Solo by Al-ko.

Każda z tych serii ma swoją specyfikę i jest przeznaczona do nieco innych zadań. Classic to najmniejsze, poręczne kosiarki świetnie nadające się do niedużych ogrodów, które dzięki swej konstrukcji dotrą niemal wszędzie. Highline przeznaczona jest do ogrodów większych, o powierzchni do 1800 m² i charakteryzuje się napędem, większym koszem i szeregiem udogodnień, których nie posiada seria Classic. Solo by Al-ko przeznaczona jest do zadań specjalnych, dla profesjonalistów i doskonale nadaje się do powierzchni większych niż 18 arów. Najróżniejsze modele kosiarek tej marki można zakupić w sklepie E-pilarz.com bez wychodzenia z domu. Są to kosiarki dla osób, którym zależy na dokładności koszenia i długowieczności sprzętu.

Data dodania: 06-08-2019DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne W Okolicy:

Kliknij po:

WIĘCEJ

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O

Jednym z elementów samochodu, który często ulega awarii, jest skrzynia biegów. Niestety, problem dotyka właścicieli pojazdów z automatyczną oraz manualną skrzynią.

Usterki dotyczą zarówno zaawansowanych, nowoczesnych komponentów, jak i tradycyjnych przekładni czy łożyska. Warto zaznaczyć, że łożyska występują w różnych rozmiarach, więc trudno samodzielnie kupić odpowiedni model, a co dopiero go zamontować. Gdzie można znaleźć specjalistów?

Autoserwis Orkanika oferuje kompleksowe usługi, takie jak profesjonalna diagnostyka, regeneracja silnika czy naprawa skrzyni biegów. Posiadacze samochodów marki Fiat czy Audi mogą zamówić całkowitą renowację silnika, co z pewnością zainteresuje część osób.

Dokładny wykaz wszystkich świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej serwisu.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu

Niezmiennie od lat dużym zainteresowaniem wśród maturzystów - jeśli chodzi o studia - cieszą się kierunki językowe, które umożliwiają znalezienie zatrudnienia w wielu branżach w kraju, jak i za granicą. W Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu dostępna jest filologia angielska z takimi specjalizacjami jak m.in. nauczycielska oraz biznesowa i turystyczna. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie uczelni, a także w specjalnym informatorze do pobrania dla maturzystów. 

Studia są prowadzone w trybie stacjonarnym (bezpłatnie) oraz niestacjonarnym. Uczelnia zapewnia liczne świadczenia finansowe dla studentów m.in. stypendia rektora, zapomogi oraz stypendia socjalne. Na stronie internetowej można znaleźć również wiele przydatnych informacji dla osób rekrutujących na temat terminów i wymaganych dokumentów.

Kliknij po:

WIĘCEJ

No Fuego Uslugi PPoż.

Oferta firmy obejmuje rozmaite usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej obiektów mieszkalnych, przemysłowych, handlowych o różnej powierzchni. Wysoko wykwalifikowani specjaliści szybko i profesjonalnie wykonają wszelkie wymagane pomiary, przygotują ekspertyzy i dokonają przeglądu sprzętu gaśniczego czy sprawdzą stan oświetlenia i hydrantów.

Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że dla przedsiębiorstwa pracuje rzeczoznawca PPOŻ. Cena usługi jest przystępna. Przed przystąpieniem do pracy fachowiec przygotuje kosztorys. Warto podkreślić, że pracownicy firmy NO FUEGO sporządzają dokumentację nie tylko dla nowopowstających budynków, ale i już istniejącym obiektów. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z obsługą. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej.