Kliknij po:

WIĘCEJ

FRATERIS-AQUA

W Polsce znaleźć można nie jedną firmę alpinistyczną. Jeśli szukasz jej, odwiedź frateris-aqua.pl i zapoznaj się z ofertą, która została tam zamieszczona. Firma oferuje nie tylko mycie dachów, ale również piaskowanie i odkurzanie konstrukcji stalowych. Jej oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i tych, które zajmują się prowadzeniem własnej firmy. Dlatego też w jej ofercie można znaleźć czyszczenie przemysłowe metodą wysokiego ciśnienia. Wykorzystywana metoda pozwala w skuteczny sposób pozbyć się zalegającego brudu.

Firma Frateris Aqua dba nie tylko o profesjonalizm usług i zadowolenie klientów, ale troszczy się również o pracowników pracujących na wysokościach. Dba o to, by wszystkie zasady BHP były przestrzegane. Na wspomnianej wcześniej stronie dowiesz się więcej na temat standardów świadczonych przez nią usług.

Kliknij po:

WIĘCEJ

Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Jednodniowe, kilkudniowe, przyrodnicze, tematyczne – wycieczki szkolne w Bieszczady cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Powodów z całą pewnością nie brakuje. Połoniny, Tarnica, Jezioro Solińskie,  żubry, łosie lisy, Zakapiorzy – wymieniać można bardzo długo. Na tej „liście” bez wątpienia powinny się znaleźć również atrakcje proponowane przez Dzikie Bieszczady, biuro turystyczne z siedzibą w Hoczewie.  Mowa o takich rozrywkach jak na przykład: paintball, jazda quadami, przejażdżka typu off road, żaglówki, nauka strzelania, ścianki wspinaczkowe, zespołowe gry terenowe, zabawy na linach, etc.

Wniosek? Tych wszystkich przyjemności po prostu nie sposób przegapić! Nie zwlekaj dłużej. Wejdź na stronę internetową: dzikie-bieszczady.com i wypełnij formularz kontaktowy!

Kliknij po:

WIĘCEJ

Fck-Auto

Podkarpacka firma Fck-Auto świadczy usługi przewozowe w Polsce, a także wielu krajach Unii Europejskiej, między innymi Francji, Holandii czy Belgii. Ze względu na spory zasób pojazdów i naczep, możliwy jest na przykład transport samochodów lorą. Umożliwia to przewożenie wielu samochodów naraz, bez względu na ich markę. Przejazd taki jest całkowicie bezpieczny, gdyż pojazdy są stabilnie umieszczone. Warto również dodać iż całym przewozem kierują jedynie profesjonalni, a przede wszystkim doświadczeni kierowcy, którzy z pewnością poradzą sobie doskonale na każdej drodze.

Na stronie internetowej fck-auto.pl znaleźć można szczegółowy opis wszystkich świadczonych przez tę firmę usług - dostępny jest tam również formularz kontaktowy, za pomocą których można zadawać pytania konsultantom spółki. Zapraszamy!