Kliknij po:

WIĘCEJ

Este-Med

Dzięki laseroterapii:

— poprawi się napięcie zwiotczałej skóry,

— można pozbyć się kurzych łapek i worków pod oczami,

— usuwa się blizny, przebarwienia i zmarszczki,

— likwiduje się zaskórniki i rozszerzone pory,

— pozbywa się rozstępów.

Laseroterapia w województwie lubuskim wykonywana jest w Estemed. Jest to studnio medycyny estetycznej, które dokłada wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.

Po laseroterapii mogą występować małe obrzęki i zaczerwienienia, jednak to zabieg małoinwazyjny, dlatego jest często wybierany przez aktorki, prezenterki, piosenkarki. Efekty pojawiają się stopniowo, ale są długotrwałe. Jeśli skóra zacznie aktywnie produkować kolagen w problematycznym miejscu, to rezultat może być widoczny nawet przez kilka lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pełnej oferty usługowej!

Kliknij po:

WIĘCEJ

IGROM

Na trasie A6 leży Kołbaskowo. Jest to gmina wiejska przy granicy niemieckiej, gdzie podróżuje wiele samochodów każdego dnia. Zdarzają się tam liczne:

  • wypadki,
  • stłuczki,
  • awarie,
  • kolizje,
  • karambole,

które uniemożliwiają ponowne włączenie się do ruchu samochodowi, który uległ zniszczeniu. Po lawetę do Kołbaskowa warto zatelefonować do Igrom- zespołu specjalistów i osób, które czekają na udzielenie pomocy drogowej niezależnie od pory dnia i nocy.

Laweta w Kołbaskowie odbierze zepsute auto i odstawi w dowolne miejsce, wskazane przez klienta firmy. Igrom dba o zadowolenie swoich zleceniodawców, dlatego proponuje indywidualnie dopasowane ceny za usługi, dzięki czemu nigdy Państwo nie przepłacą. Aby nie dodawać sobie kolejnych stresujących sytuacji w momencie awarii auta, dobrze mieć kontakt do specjalistów od holowania.